אילו הנחות בקופות החולים מקבל מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז?

phone icon1700-72-72-70

אילו הנחות בקופות החולים מקבל מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז?

יש לכם ילד או ילדה הסובלים מהפרעת קשב וריכוז? הכתבה הזאת תעשה לכם קצת סדר ויכולה לחסוך לכם המון כסף. אילו הנחות מקבלים בקופות החולים למי שסובל מהפרעת קשב וריכוז

בשנים האחרונות יש מודעות גוברת לגבי תחום ליקויי הלמידה וכתוצאה מכך יותר תלמידים ניגשים לאבחונים ויותר תלמידים מאובחנים כלוקים בהפרעת קשב וריכוז. עם עליה זו, גובר גם הביקוש לתרופות להקלת הסימפטומים ומבוטחי קופות החולים ניגשים לקבלת הטבות או הנחות מקופת החולים בה הם מבוטחים. עבור המבוטחים, יש מספר מוגבל של תרופות הנכללות בסל התרופות, אך ישנן תרופות המקבלות סבסוד חלקי בקופות חולים מסוימות. בנוסף לכך, קופות חולים עובדות במשותף עם מכוני אבחון שונים ברחבי הארץ ומציעות הנחה בביצוע אבחונים דידקטיים, אבחונים פסיכודידקטיים או אבחונים אחרים ומציעות הנחה למבוטחיהן.

מה קופות החולים מציעות לי?

קופות החולים השונות מציעות הצעות שונות למבוטחיהן. מלבד שיתופי הפעולה עם מכוני אבחון אשר מאפשרים הנחות שונות בביצועי אבחונים דידקטיים, אבחונים פסיכודידקטיים ואבחונים נוספים, קופות החולים מציעות הנחות ברכישת תרופות ומבדיקה שנערכה אלו הממצאים.

קופת חולים מכבי - 5 סוגי תרופות
קופת חולים מאוחדת - 5 סוגי תרופות (ועוד אחת נוספת בקרוב)
קופת חולים כללית - 4 סוגי תרופות
קופת חולים לאומי - 3 סוגי תרופות

עם זאת, לא מדובר רק על כמות סוגי התרופות אשר קופות החולים מציעות. בקופות החולים מציעים הנחה של 50% ברכישת תרופות שאינן בסל התרופות אך עבור התרופה ויואנס ההנחה שונה בין קופת חולים אחת לאחרת. מבחינת אבחונים, אבחונים דידקטיים ופסיכודידקטיים הם הזולים ביותר עבור מבוטחי לאומית זהב - (492 ש"ח השתתפות עצמית) ובכללית פלטינום ומושלם ההשתתפות העצמית הנמוכה היא עבור האבחונים הממוחשבים. עם זאת, אל תמהרו לעבור קופת חולים בגלל הנחות כאלו או אחרות כי כמו בכל תחום, כשיש הנחה בדבר אחד, לפעמים למתחרים יש הנחה משתלמת יותר במשהו אחר ולכן.

מה יש לאגודת גלאור להציע?

לאגודת גלאור צוות מקצועי של מומחים בתחום האבחונים הדידקטיים והפסיכודידקטיים. הושקעו מאמצים רבים בהרכבת הצוות המיומן ובהקמת סניפים בכל רחבי הארץ על מנת לתת את השירות שלנו במקצועיות רבה עבור תלמידים במרכז, בצפון ובדרום. באגודת גלאור אנחנו מבצעים אבחונים מקצועיים במחיר מיוחד עבור מבוטחי קופת חולים כללית ואף מציעים משתלם במיוחד ללא קשר לקופת החולים בה אתם נמצאים. באבחונים שלנו אנחנו לא רק מצביעים על הקשיים ועל החולשות אלא גם על החוזקות ונותנים את הכלים כדי להתמודד ולהצליח למרות הקשיים, בתחום הלימודים ובחיים עצמם.

 תהיו חברתיים, שתפו את המאמר.