השאירו פרטים

אבחון דידקטי בבאר שבע

למכון גלאור מספר סניפים פרוסים ברחבי הארץ על מנת לתת לכם מענה קרוב לבית לעשיית אבחון דידקטי. גם באר שבע כעת נגישה. צרו קשר
אבחון דידקטי בבאר שבע

כל אזרח זכאי לזכויות בסיסיות שיעזרו לו להתקדם בחיים ולהצליח להישגים את כל רצונותיו. אמצעי חשוב להשיג את כל אלו הוא בתחום החינוך ועל כן כולם צריכים לזכות לחינוך שווה. כשמדברים על שוויון במדינת ישראל הרבה מדברים על ההבדלים בין המרכז לפריפריה ולכן נדבר הפעם על צמצום הפערים בין הפריפריה למרכז ונתמקד בעיר באר שבע, הלא היא בירת הנגב.

באזור המרכז כשמישהו רוצה לפנות לאבחון דידקטי או לקבל שירות אחר בתחום החינוך הוא פשוט נוסע למקום הקרוב ליד ביתו, בין אם הוא גר בפתח תקווה או בתל אביב, אבל כשאדם גר בדרום והוא רוצה לעשות אותו דבר לפעמים הוא נאלץ לנסוע מרחקים ארוכים עד המרכז או עד העיר הגדולה הקרובה אליו אשר מספקת את השירותים האלו, אך לצמצם את הפערים האלו צריך להקים כמה שיותר מכוני אבחון ומקומות שירות בתחום החינוך.

למכון גלאור יש סניפים בדרום הארץ, ברחובות, באשדוד ובבאר שבע, באר שבע היא העיר הגדולה בדרום ולכן רבים מהתושבים שנמצאים מסביב נוסעים אליה כדי לקבל את השירותים החשובים, העיר באר שבע מתרחבת בשנים האחרונות ויותר ויותר עסקים ומרכזים חשובים עוברים לשם ומקימים שם את סניפיהם על מנת שכל תושבי הפריפריה בדרום יוכלו לקבל את הדברים אותם הם רוצים ואת השירותים להם הם זקוקים.

כתוצאה מכך שהקמנו סניף בבאר שבע יכולים תושבי הדרום שרוצים לצמצם את הפערים בחינוך ולעבור אבחון דידקטי לפנות למכון גלאור ולעבור אבחון דידקטי בבאר שבע או באחד מהסניפים האחרים שלנו בדרום. כל זאת על מנת שנוכל לצמצם את הפערים ולדאוג לחברה טובה ביותר בחינוך ובתחומים נוספים.

למעלה