השאירו פרטים

אבחון פסיכודידקטי מחיר

מה מחירו של אבחון פסיכודידקטי?
אבחון פסיכודידקטי מחיר

אבחון לקויות למידה הופכות לנפוצות יותר ממה שהיו בעבר, זה לא בגלל שיש היום יותר לקויות למידה אלא בגלל שיש היום יותר מודעות ללקויות הלמידה, לאבחונים ולצורך בביצוע אבחונים על מנת ללמוד להתמודד עם הלקויות ועל מנת לקבל את ההתאמות להם אנשים ותלמידים רבים זכאים ולפעמים הם לא יודעים על כך או לא ניגשים לאבחון בגלל החשש ממחיר יקר או מרחק גדול בין הבית למכון האבחון.

ביצוע אבחון דידקטי או אבחון פסיכודידקטי יכולים לשפר חיים של אדם למשך שארית חייו. אין בכך ספק והצורך בביצוע אבחון כאשר מתגלים סימנים ללקויות למידה הוא עילאי. תלמיד אשר לא מאובחן בזמן עלול לספוג התנהגות חיצונית שתשפיע עליו במשך שנים רבות. התלמיד לא תמיד מבין למה הוא מתקשה במה שהוא מתקשה והוא לא יודע שאין לו אשמה בכך, גם אם ההורים או הצוות החינוכי טוענים שהוא לא משקיע מספיק או לא מנסה להתמקד כשצריך.

במקרים כאלו צריך לבצע אבחון דידקטי כדי שהתלמיד יוכל לדעת שיש סיבה ושההורים ידעו להתמודד ולשפר את יכולותיו של התלמיד להתמודד עם לקות הלמידה ועם היחס של הסביבה כלפיו. ביצוע אבחון דידקטי יכול לספק את התשובות שאתם צריכים ובמידה ויש תחושה שמדובר במשהו רגשי או נפשי אשר משפיע על הילד יש צורך לבצע אבחון פסיכודידקטי. האבחון הפסיכודידקטי לא בודק רק את היכולות הלימודיות של התלמיד אלא גם את האינטלגנציה שלו, את התפיסה שלו כלפי החברה ואת עולמו הפנימי כדי שתתקבל תמונת מצב רחבה יותר מאשר באבחון דידקטי.

מחירו של אבחון פסיכודידקטי
מחירו של אבחון דידקטי לא אמור להיות יקר וזאת על מנת שכל אחד באוכלוסיה יוכל לבצע אבחון דידקטי בלי קשר למצבו הכלכלי. על מנת לגשת לאבחון דידקטי או פסיכודידקטי אפשר ליצור איתנו קשר ולברר לגבי הנחות מטעם קופות החולים שלכם או הנחות לקבוצות ובכך להוזיל את המחיר האבחון עוד יותר. 

מחיר אבחון פסיכודידקטי נע בין 2600 ש"ח ל-3900 ש"ח בהתאם למפרט האבחון. צרו קשר לפרטים.

למעלה