השאירו פרטים

אבחונים ממוקדים

לפעמים רוצים למקד את האבחון הדידקטי לתחומים מסוימים כגון חשבון, אנגלית או תחומים אחרים בהתאם לקשיים שלכם. אנחנו יכולים לעזור גם בזה. הכנסו לפרטים.
אבחונים ממוקדים

במכון גלאור יש צוות של מומחים שמיומן בביצוע אבחונים מכל הסוגים. כשמבצעים אבחון, חשוב מאוד להתאים את האבחון לבעיה על מנת לקבל תשובה מדויקת יותר ושיהיה אפשר לקבל פיתרון מותאם יותר לקשיים שחווים. על מנת לעשות זאת בגלאור מבצעים אבחונים תוך דגש על תחומים מסוימים כגון אנגלית, חשבון, מטמתיקה וכמובן הגיל של הנבדק.

בין האבחונים הממוקדים שאנחנו מבצעים ניתן לראות:

אבחון דידקטי באנגלית

כשמבצעים אבחון דידקטי לא תמיד מסתכלים על הדברים שהכי מפריעים לכם ואם אנגלית היא הצד הקשה שלכם שבו אתם פשוט לא מצליחים להתקדם למרות שאתם ממש מנסים, יכול להיות שאתם צריכים לעבור אבחון דידקטי שמתמקד במיוחד באנגלית (או לחלופין - שפות זרות אחרות). אנגלית הוא אחד המקצועות החשובים ויש לכך השלכות רבות לא רק על ההצלחה במבחנים אלא גם על ההצלחה בחיים עצמם כי עבודות רבות דורשות אנגלית וכך גם אוניברסיטאות שדורשות ציונים מסוימים על מנת להתקבל. אבחון דידקטי באנגלית בהחלט יכול לסייע לכם בכך.

אבחון דידקטי במתמטיקה וחשבון

גם בתחום החשבון והמתמטיקה לפעמים רוצים לשים את הדגש באבחונים. למרות שבאבחון דידקטי רגיל מתייחסים לבעיות כאלו, לפעמים זוהי נקודת החולשה הגדולה ביותר שלכם ותרצו לבצע 'תוספת' לאבחון שתתמקד בחשבון (בכיתות נמוכות) או מתמטיקה (בכיתות גבוהות יותר או לאחר בית ספר). על חשיבות התחום הנ"ל אין מה לדבר, בדומה לאנגלית (ואף יותר) גם פה אין איפה להתפשר וצריך לשאוף להגיע להישגים גבוהים ולמצות את הפוטנציאל שלכם על הצד הטוב ביותר.

אבחון דידקטי לסטודנטים

אנשים נוטים לחשוב שאבחונים זה משהו שעוברים בעיקר ילדים שמתחילים בית ספר או נערים שרק מגיעים כדי לקבל הקלות בבגרויות, אבל זה ממש לא נכון. חלק לא מועט של אנשים מגיעים לבצע אבחונים כשהם כבר סטודנטים או לפני שהם מתחילים לימודים אקדמים. ידוע שסטודנטים חייבים להראות נכונות והשקעה ואף מאמצים כבירים כדי להגיע להישגים גבוהים, אבל לפעמים למרות הזמן והמאמץ המושקעים בלמידה, אנשים מרגישים שהם 'תקועים' או שיש להם קשיים שעליהם הם לא מצליחים להתגבר. במידה וסטודנטים מגיעים לאבחון הם מצליחים לקבל תמונת מצב טובה יותר לגבי הקשיים האלו, להבין מה מונע בעדם להתקדם כמו שהם מצפים מעצמם ולדעת איך לנצל את החוזקות שלהם כדי להצליח יותר. 

אבחונים ממוקדים אחרים

מלבד אבחונים ממוקדים כאלו, ישנם עוד אבחונים ממוקדים שאנחנו מתאימים לנבדקים שלנו. אנחנו ממליצים לכם להתקשר אלינו למספר 1700-72-72-70 ואנחנו נכווין אתכם כדי שתעשו את המבחן המתאים ביותר עבורכם.

למעלה