השאירו פרטים

אודות

אגודת גלאור הוא לא עוד מכון אבחון. אם אתם רוצים לקדם את הילדים שלכם להישגים גבוהים, אנחנו הכתובת.
אודות

באגודת גלאור הדבר הראשון אצלנו הוא המקצועיות באבחונים דידקטיים. לפני הכל, אנחנו השקענו מאמצים רבים כדי להרכיב צוות של מומחים, מאבחנות ופסיכולוגים מהאיכותיים ביותר. רק משווים את אנשי הצוות של אגודת גלאור לאלה של מכונים אחרים וניתן לשים לב להבדל בידע, ניסיון ובמקצועיות. באגודת גלאור מקבלים שירות איכותי וממוקד מותאם לכל תלמיד על מנת לקדם את התלמיד להישגים חדשים.

מהו אבחון דידקטי?

האבחון מיועד לבדוק את כל הפרמטרים של כישורי הלמידה של תלמיד או סטודנט בכדי לאתר לקות למידה. יש תלמידים שמתקדמים מאוד בתחומים רבים אך בתחומים אחרים הם מתקשים, ולכן אפילו ילדים ונוער מחוננים יכולים להיות בעלי לקויות למידה בתחומים מסוימים שזה מעקב את התפתחותם האקדמית. גם תלמידים מצוינים לפעמים סובלים מסימפטומים של לקות למידה וחשוב לאתר ולאבחן את הקשיים האלה בזמן כדי להבטיח ניצול הפוטנציאל המלא של כל תלמיד ותלמיד.

למה אגודת גלאור?

רק באגודת גלאור תמצאו את המאבחנות והפסיכולוגים המקצועיים ביותר. כל מאבחן ופסיכולוג שלנו נבחר תוך קפדנות על מקצועיות אך בד בבד חשוב לציין שהמומחים של אגודת גלאור הנם גם ידידותיים וקשובים לכל תלמיד ותלמיד.  באגודת גלאור שמים דגש על איתור לקות למידה תוך הסתכלות על מכלול הנתונים של המאובחן, לא רק על התפקוד והציונים האקדמיים אך גם על קשיים או התמודדויות מחוץ לתחום הלמידה שעלולים להשפיע על הצלחת התלמיד. זה חיוני לכלול גם את ההיבטים האלה לתוך הממצאים והמסקנות של האבחון על מנת לקבל תמונה ברורה ומלאה של כל התלמיד.

כמה זמן זה לוקח?

אבחון דידקטי מורכב מפגישה אחת עם מאבחנת דידקטית כאשר הפגישה עצמה אורך בדרך כלל בין 3-5 שעות. אורך הפגישה תלוי בקצב של התלמיד ובפקטורים אחרים הקשורים למבחנים ומבדקים שהתלמיד צריך לפתור במהלך האבחון עצמו. לעיתים יש צורך לפצל את האבחון לשתי פגישות עבור ילדים קטנים מאחר והם לא תמיד מסוגלים לשבת ולפתור מבחנים מספר שעות ברצף. החלטה לפצל את האבחון לשתי פגישות תתקבל במידת הצורך ובתיאום עם ההורים של התלמיד. פיצול הפגישה לשניים מתרחש כמעט אך ורק לתלמידים ביסודי.

למעלה