השאירו פרטים

אבחון דידקטי בכל גיל

אבחון דידקטי ניתן לעשות בכל גיל. ולא רק לילדים או לתלמידים. למדו על הסיבות
אבחון דידקטי בכל גיל

בניגוד לרושם שאולי נוצר, אבחון דידקטי לא נועד רק לתלמידים בבית הספר או לתיכוניסטים אלא ביצוע אבחון דידקטי מתאים לכל גיל. אבחון דידקטי נועד לכל אדם ואדם באשר הוא אשר רוצה לערוך שינוי משמעותי בחייו בתחומים הלימודיים, החברתיים ובתחומים האחרים בחיים.

ביצוע אבחון דידקטי נדרש על מנת לאתר לקות למידה שנובעת מסיבה נויורולוגית המשפיעה על כישורי הכתיבה, הקריאה, הדיבור או כישורים אחרים כגון זיכרון וביצוע פעולות חשבון, לעתים הסיבה יכולה להיות תלויה גם בגורמים אחרים כמו טראומה שעבר בגיל צעיר או סיבות נפשיות ורגשיות שמשפיעות על התנהלותו של אדם. לא תמיד מופיעים הסימנים ללקות הלמידה בגיל צעיר ולפעמים הלקות מתפתחת בשלבים מאוחרים יותר בחיים ולכן ביצוע אבחון דידקטי בכל גיל הוא חיוני במידה ונראה שנדרש לבצע אחד.

>> בנוסף : אבחון דידקטי לילדים >>

אז יכול להיות שאתם עכשיו בתקופת הצבא, ויכול להיות שסיימתם צבא והתחלתם עבודה או לימודים במכללה \ אוניברסיטה ואתם מרגישים שיש לכם קשיים מסוימים בריכוז או בלמידה ואתם לא בטוחים מה הסיבה לכך, במקרים כאלו צריך לגשת למכון אבחון ולהתייעץ עם מומחה. באמצעות האבחון אתם יכולים לגלות על עצמכם דברים חדשים שאולי לא שמתם לב אליהם בעבר, תוכלו גם ללמוד איך להתגבר על הקשיים ולהבין מה ניתן לעשות כדי להקל על עצמכם בהמשך. זכרו, ביצוע אבחון דידקטי משפר את החיים, בכל גיל ובכל מצב שאתם נמצאים בו. כל עוד אתם מרגישים שאתם צריכים את זה, אל תתנו לשום דבר לעצור אתכם.

למעלה