השאירו פרטים

אבחון דידקטי בפתח תקווה

צריכים אבחון דידקטי באיזור פתח תקווה? אנחנו באגודת גלאור עושים אבחון דידקטי בפתח תקווה בסניף הקרוב לביתך. צרו קשר לקביעת תור
אבחון דידקטי בפתח תקווה

פתח תקווה היא אחת הערים הגדולות בארץ. נכון לשנת 2014 היא נחשבת העיר במקום החמישי עם הכי הרבה תושבים ולכן צריך להתייחס אל העיר הזאת בהתאם בכל התחומים ובפרט בתחום החינוכי. ילדים רבים לומדים בבתי הספר שבעיר ותלמידים אלו רוצים להצליח בלימודיהם על מנת להגיע להישגים גבוהים בחיים.

תושבי העיר רוצים לדעת שהילדים שלהם יצליחו להפיק את המיטב מהלימודים ולממש את הפוטנציאל שלהם בצורה הטובה ביותר, אך לעתים יש לילדים קשיים שלא בהכרח באשמת גורם חיצוני או באשמת הילדים עצמם אלא בגלל לקות למידה כזאת או אחרת שפוגעת בילדים ומקשה עליהם ללמוד את החומר הנלמד כשאר הילדים בכיתה.

לקויות הלמידה יכולות לבוא במגוון צורות ומגוון שמות ועל מנת לאתר אותן ולדעת להתמודד איתן צריך לבצע אבחון דידקטי.אבחון דידקטי בפתח תקווה הוא דבר נפוץ, ילדים רבים מרחבי העיר ניגשים למכוני האבחון שבעיר ואף בתי ספר מארגנים קבוצות מאורגנות שבהם ניגשים כל הילדים שיש בהם חשד או שהם רוצים לחדש את ההתאמות שלהם הם זכאי על פי משרד החינוך בגלל לקות הלמידה.

הפניה למכוני האבחון נעשית בדרך כלל ב-2 פעימות, פעם אחת בבית הספר היסודי כשהליקויים והקשיים מתגלים ופעם נוספת בשלבים המאוחרים יותר של חטיבת הביניים לקראת הבגרויות על מנת להיות זכאים להקלות בבחינות הבגרות כגון הארכת זמן, הקראת שאלות ועוד…

>> אנחנו עושים אבחון דידקטי בכל ערי המרכז >>

אם אתם תושבי פתח תקווה ואתם רוצים לגשת לאבחון דידקטי קרוב לביתכם, צרו איתנו קשר ונפנה אתכם למקום הקרוב ביותר לביתכם בו ניתן לעשות אבחון דידקטי.

למעלה